Kurumsal
 
  Büyükşehir Belediye Başkanı
[Daralt] Deski Genel Müdürü
   Genel Müdür'ün Özgeçmişi
   Genel Müdür'ün Akademik Özgeçmişi ve Eserleri
   Genel Müdür'ün Mesajı
   Foto Galeri
   Video Galeri
  Deski Hakkında
  Misyonumuz
  Vizyonumuz
  Temel Değerlerimiz
  Teşkilat Şeması
  Organizasyon
  Etik Komisyonu
  DESKİ Genel Kurul Kararları
  Stratejik Plan
  Performans Programı
  Faaliyet Raporları
  Mali Durum ve Beklentiler
  Mevzuat - Yönetmelik
  Kamu Hizmetleri Standartları
  İç Kontrol
  Bordro Sorgulama
Online İşlemler
Sık Kullanılanlar
Sayfa Tarihi : 4.12.2017 09:07:52      Sayfa 13648 kez okundu.
Organizasyon

Genel Müdür

Doç. Dr. Mahmud Güngör

mahmud.gungor@deski.gov.tr

 

 

 

Genel Müdür Yardımcısı (İdari ve Mali)

Halil İbrahim Buldaş

h.ibrahim.buldas@deski.gov.tr

 

 

 

Genel Müdür Yardımcısı (Teknik)

Sami Ayhan

sami.ayhan@deski.gov.tr

 

 

 

1. Hukuk Müşaviri 

Av. Ahmet Çiçek

ahmet.cicek@deski.gov.tr

​ 

 

 

Abone İşleri Dairesi Başkanı

Mustafa Kaya

mustafa.kaya@deski.gov.tr

Abone İşleri Şube Müdürü

Mustafa Kaya

mustafa.kaya@deski.gov.tr

Kaçak Su Şube Müdürü

Özay Aslan

ozay.aslan@deski.gov.tr

Su Tahakkuk Şube Müdürü

İbrahim Maden

ibrahim.maden@deski.gov.tr

 

 

 

Bilgi İşlem Dairesi Başkanı

Mustafa Güran

mustafa.guran@deski.gov.tr

Sistem ve Donanım Şube Müdürü

Mustafa Güran

mustafa.guran@deski.gov.tr 

Yazılım Şube Müdürü

Ayşe Can

ayse.can@deski.gov.tr 

 

 

 

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı

Demet Değirmenci

demet.degirmenci@deski.gov.tr

İnsan Kaynakları Şube Müdürü

Abdullah Ramazan Işık

a.ramazan.isik@deski.gov.tr

Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürü

Mehmet Karatepe

mehmet.karatepe@deski.gov.tr

 

 

 

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı

Selahattin Can

selahattin.can@deski.gov.tr

İhale Şube Müdürü

Ayşe Aktürk

ayse.akturk@deski.gov.tr

İdari İşler Şube Müdürü

Ahmet Fatih Orunlu

a.fatih.orunlu@deski.gov.tr

 

 

 

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı

Serkant Güvensoy

serkant.guvensoy@deski.gov.tr

İç Kontrol Şube Müdürü

Aykut Kazmaz

aykut.kazmaz@deski.gov.tr

Muhasebe Şube Müdürü

Halil Demirten

halil.demirten@deski.gov.tr

Gelir Şube Müdürü

Serkant Güvensoy

serkant.guvensoy@deski.gov.tr

Strateji Geliştirme Şube Müdürü

Fatmana Gümüş

fatmana.gumus@deski.gov.tr

 

 

 

Elektrik, Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı

Ali Büyür

ali.buyur@deski.gov.tr

Elektrik Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürü

M. Raşit Yıldız

rasit.yildiz@deski.gov.tr

İdari İşler, İhale ve Satın Alma Şube Müdürü

Ahmet Çiftçi

ahmet.ciftci@deski.gov.tr

 

 

 

Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı

Ramazan Marangoz

ramazan.marangoz@deski.gov.tr

Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürü

Servet Çoşkun

servet.coskun@deski.gov.tr

Harita Şube Müdürü

Mehmet Dayıoğlu

mehmet.dayioglu@deski.gov.tr

 

 

 

Kanalizasyon Dairesi Başkanı

Ömer Faruk Atilla

o.faruk.atilla@deski.gov.tr

İşletmeler Şube Müdürü

Ömer Faruk Atilla

o.faruk.atilla@deski.gov.tr

 

 

 

İçme Suyu Dairesi Başkanı

Ufuk Yarar

ufuk.yarar@deski.gov.tr

İşletmeler Şube Müdürü

Ufuk Yarar

ufuk.yarar@deski.gov.tr

Su Yönetim Şube Müdürü

İbrahim Köse

ibrahim.kose@deski.gov.tr

 

 

 

İşletmeler Dairesi Başkanı

Ahmet Hakan Doğanay

a.hakan.doganay@deski.gov.tr

1. Bölge Şube Müdürlüğü

Mehmet Tosun

mehmet.tosun@deski.gov.tr

2. Bölge Şube Müdürlüğü

Nadir Şeşen

nadir.sesen@deski.gov.tr

3. Bölge Şube Müdürlüğü

Mehmet Dolguner

mehmet.dolguner@deski.gov.tr

4. Bölge Şube Müdürlüğü

Aydın Ünay

aydin.unay@deski.gov.tr

5. Bölge Şube Müdürlüğü

Gökhan Kara

gokhan.kara@deski.gov.tr

 

 

 

Planlama, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı

Sami Ayhan

sami.ayhan@deski.gov.tr

Araştırma, Planlama, Koordinasyon ve Projeler Şube Müdürü

M. Akif Dikbaş

m.akif.dikbas@deski.gov.tr

Havza Koruma Şube Müdürü

Sibel Yıldız

sibel.yildiz@deski.gov.tr

Yapım Şube Müdürü

Süleyman Konukız

suleyman.konukiz@deski.gov.tr

 

 

 

Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı

Aydemir Akyürek

aydemir.akyurek@deski.gov.tr

Arıtma Şube Müdürü

Mustafa Şenyurt

mustafa.senyurt@deski.gov.tr

Denetim ve Ruhsat Şube Müdürü

Esra Kurşun

esra.kursun@deski.gov.tr

 

 

 

Kalite Yönetim ve Arge Şube Müdürü

Aydemir Akyürek

aydemir.akyurek@deski.gov.tr

 


Geri DönGeri Dön     Başa DönBaşa Dön

 
 
DESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres  :  Topraklık Mah. İzmir Bulvarı, No: 41A, Pamukkale / Denizli      Telefon  :  ( 258 ) 297 20 20      Faks  :  ( 258 ) 263 22 49
Email  :  deski@deski.gov.tr